هلدینگ بین المللی توسعه نفت خلیج فارس

شیشه از عناصر طبیعی

بسته بندی شیشه ای خالص و از عناصر طبیعی ساخته شده است. از آتش و ماسه، ظروف شیشه ای شکل می گیرند.

ما بسته بندی شیشه ای خود را با استفاده از بالاترین استانداردهای کیفیت و تخصص ایجاد شده در طول تاریخ غنی نوآوری خود ایجاد می کنیم.

تامین‌کننده پیشرو در بسته‌بندی‌های شیشه‌ای نوآورانه، Make Inc طیف وسیعی از بطری‌ها و شیشه‌های شیشه‌ای را برای حمایت از استراتژی‌های برند مشتریان خود معامله می‌کند.

با تمرکز متمایز بر ارائه راه حل های بسته بندی شیشه ای با کیفیت بالا و نوآورانه. ما بطری ها و شیشه های استاندارد و همچنین طرح های سفارشی را متناسب با نیازهای برند مشتریان خود ارائه می دهیم.

همانطور که می بینید، در ادامه این صفحه، طیف محصولات ما از طیف متنوعی از بازارهای غذا و نوشیدنی پشتیبانی می کند.

نحوه ساخت 01


مرحله 01 – دستور غذا: ما از شن و ماسه، سنگ آهک، خاکستر سودا و شیشه بازیافتی در دستور العمل لیوان خود استفاده می کنیم. سپس مواد ترکیب شده را به کوره می فرستند تا ذوب شوند.


مرحله 02 – ذوب: کوره مخلوط دسته ای را تا حدود 1565 درجه سانتیگراد یا 2850 درجه فارنهایت گرم می کند و شیشه مذاب ایجاد می کند.


مرحله 03 – “گاب”: شیشه مذاب از کوره خارج می شود، تا دمای یکنواخت خنک می شود و به شکل “گوب” بریده می شود تا ظروف شیشه ای تشکیل شود.

نحوه ساخت 02مرحله 04 – شکل دهی: گوب ها به ماشین های فرم دهی منحرف می شوند و سپس آنها را در ظروف شیشه ای زیبا و کاربردی قالب می زنند.


مرحله 05 – تهویه: ظروف شکل گرفته از لهر عبور می کنند، دستگاهی که آنها را دوباره گرم می کند و به تدریج سرد می کند تا هر گونه تنش از بین برود و شیشه تقویت شود.


مرحله 06 – بازرسی: در نهایت، ظروف شیشه ای را بررسی کنید تا مطمئن شوید که استانداردهای کیفیت بالای ما را برآورده می کنند. آنها هر ظروفی را که با این استانداردها مطابقت ندارند بازیافت و ذوب مجدد می کنند.

مزایای اصلی شیشه

طعم: لیوان تماماً به جوانه های چشایی بستگی دارد. این طعم را دقیقاً همانطور که در نظر گرفته شده حفظ می کند و ارائه می دهد. وقتی چیزی می خورید یا می نوشید که در شیشه بسته بندی شده است، طعم خالص آن غذا یا نوشیدنی را تجربه می کنید. شیشه خنثی ترین و طبیعی ترین مواد بسته بندی است.
سلامت: شیشه خالص است. غیر واکنشی است و استفاده مکرر از آن بی خطر است. طعم های باقی مانده را لکه نمی کند یا نگه می دارد. شیشه همچنین به عنوان یک مانع طبیعی عمل می کند – عملاً در برابر اکسیژن نفوذ ناپذیر است، بنابراین شیشه به تازه نگه داشتن غذاها و نوشیدنی ها و مملو از ویتامین ها، مواد معدنی و سایر فواید سلامت طبیعی آنها کمک می کند.
پایداری: شیشه از سه ماده طبیعی ساخته شده است: ماسه، سنگ آهک و خاکستر سودا. این تنها بسته ای است که قابل استفاده مجدد و همچنین قابل بازیافت است. وقتی از شیشه های بازیافتی برای ساخت بطری های جدید استفاده می کنیم، از مواد اولیه کمتر و انرژی کمتری استفاده می کنیم.
کیفیت: شیشه تنها ماده بسته بندی است که مردم برای ذخیره، استفاده مجدد، جمع آوری و نمایش آن الهام می گیرند. شیشه می تواند طیف وسیعی از اشکال، رنگ ها و بافت ها را به خود بگیرد. شیشه نیز برندسازی است. شیشه هسته اصلی ساخت هزاران برند موفق با کیفیت و درجه یک است.

ما انواع بسته بندی شیشه ای را ارائه می دهیم

#بطری‌های محصولات Spirit: بطری‌های شیشه‌ای را می‌توان در اشکال و رنگ‌های خلاقانه‌ای تولید کرد، و زمانی که بافت‌ها و تکنیک‌های برجسته‌سازی به کار می‌روند، بسته‌بندی ممتاز ویترینی عالی برای محصولات روح است.

#بطری برای محصولات آبجو: یک بطری شیشه ای طراوت و طعم محتویات خود را حفظ می کند، در حالی که صدای جشن را ارائه می دهد، بنابراین برای آبجو عالی است. یک بطری آبجو شیشه ای کهربایی 99.9٪ از اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند، و شیشه یک عایق عالی است، بنابراین آبجو را برای مدت طولانی تری نسبت به هر نوع بسته بندی یکبار مصرف دیگر سرد نگه می دارد.

#بطری برای محصولات نوشیدنی: مصرف کنندگان شیشه را به عنوان ماده بسته بندی درجه یک می دانند و آن را به گزینه ای ایده آل برای بازار نوشیدنی های غیر الکلی تبدیل می کند. ظروف شیشه ای غیر قابل نفوذ، هوادار و شفاف هستند و به مصرف کنندگان اجازه می دهند تا طراوت نوشیدنی های داخل آن را ببینند و طعم آن را بچشند.

#بطری برای محصولات شراب: برای دوستداران شراب، شیشه تنها ماده بسته بندی است که می تواند انجام دهد. شراب بطری شده در شیشه طعم عالی دارد و در واقع، بسیاری از شراب های بطری شده با افزایش سن بهبود می یابند. شیشه همچنین به برندها این امکان را می دهد که از طریق رنگ، شکل و دکوراسیون، نقطه تمایز را برای خود ایجاد کنند.

#شیشه و ظروف برای محصولات غذایی: شیشه بالاترین سطح حفاظت را فراهم می کند. هیچ چیز داخل یا خارج نمی شود، بنابراین غذا تازه می ماند و طعم محصول حفظ می شود. همچنین این تنها بسته بندی مواد غذایی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.

#بطری برای نوشیدنی های الکلی طعم دار: این بطری ها در رنگ ها و طعم ها به فروش می رسند. شیشه بسته بندی ایده آل را با امکانات خلاقانه بی پایان برای طرح های چشم نواز و تکنیک های تزئینی فراهم می کند.

#بطری برای محصولات دارویی: هنگامی که حفاظت و ایمنی محصول از اهمیت بالایی برخوردار است، یک ماده بی اثر مانند شیشه گزینه ایده آل بسته بندی است. بسته بندی شیشه ای از محتویات در برابر ورود اکسیژن و آلودگی متقابل محافظت می کند و نهایت محافظت را فراهم می کند.

X